... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

Tartaros, Kalanis, Corposant, Innervate - 8.5. 2010 Brooklyn

14. února 2011 v 21:07 | Niviat |  Reportáže
Tartaros
Je sobota, pomalu se blíží večer a v klubu Brooklyn zvučí první kapela... začíná akce pod názvem METAL REDEMPTION vol.1 na níž se představily kapely Tartaros, Kalanis, Corposant a Innervate.

Jako první rozproudila klidné vody klubu metalová skupina TARTAROS z okolí Blanska. Jejich snažení sice pod pódiem podpořila jen hrstka přítomných, i tak se však jednalo o skvělé vystoupení, kde si rozhodně metalový fanoušek přišel na své.


Po krátkém zvučení přišla na řadu kapela KALANIS hrající alternative/metal - crossover. Promyšlená a dobře zahraná kytarová sóla sváděla ke kývání do rytmu a po vystoupení Tartaros byla celkovým hudebním odlehčením lahodící uším. V obou těchto kapelách hraje stejný kytarista, což je na celkovém znění obou skupin silně poznat, ale rozhodně to není na škodu. Obě dvě vystoupení byla kvalitně odehrána, když si odmyslím nedostatečné akustické vlastnosti prostoru, za což kapely samozřejmě nemohou.

Kapela CORPOSANT hrající death - crossover přišla na řadu hned v zápětí. atmosféra nemohla být odlišnější. Celý klub byl jako na trní už při první písničce a místo pod pódiem se rychle plnilo. Oproti poslednímu mému absolvovanému koncertu tohoto uskupení jsem konečně mohla docenit plnou sestavu i se zpěvákem, který na Melodce chyběl. Jeho přítomnost byla znát, i když ani poslední koncert nebyl tuctový, talentů má tato skupina více. Dav se rozproudil a člověk si mohl už jen užívat při kvalitní hudbě, která se podle mého soudu některými částmi blížila hardcoru a ani v této kapele nechybí "prasátkovský" styl zpěvu podobný například zpěvákovi z F.O.B.

Velmi nerada jsem opouštěla klub před vystoupením posledního tahouna večera kapely INNERVATE... i tak jsem zažila opět večer s kvalitní hudbou a objevila nové talenty mě doposud skryté...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40