... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

18.4. - 20.4.2011

21. dubna 2011 v 10:04 | Niviat |  Život ve fotkách


Jak už to tak bývá v zaneprázdněném světě, kde se pořád nachází člověk v časovém presu, i mě se nevyhýbá, ba naopak. Rozhodla jsem se tedy pro to, že budu fotky z projektu 365 dní přidávat po více kouscích a to do jednoho článku. Takže jdeme na to.


Den čtyřicátý pátý - 18. 4. 2011
Opět jsem se rozhodla zhuntovat si nohy a udělat něco pro zdraví a linii, jelikož člověk nemládne, kondice se vytrácí a tělo tloustne. Ne tedy, že by to tloustnutí byl zrovna můj problém, ale kdo ví, kdy to začne? Prevence je prevence.

Moje cesta vedla okrajovými uličkami a různými zkratkami až mě zavedla k nejoblíbenějšímu výletnímu místu brněnského obyvatelstva, kriminálu. Tak jsem vám jej z dálky vyfotila, ať z toho taky něco máte. No není to nádhera? =-)))


Den čtyřicátý šestý - 19. 4. 2011
Sláva krásnému počasí a čest červeným obličejům! Včerejší procházka mě stála ranní šok u zrcadla, když jsem zjistila, že se na mě slunce podepsalo rudostí obličeje. Nedalo se však nic dělat a já na to žluté musela zase...

Alespoň jsem se snažila chodit co nejvíce po stínu, abych co nevidět zhnědla a neděsila okolí. Protože jsem cítila nějaké přehřátí organismu, ukryla jsem se na chvíli na jedné z laviček na Petrově, kde byl krásný stín...


Den čtyřicátý sedmý - 20. 4. 2011
Krásné počasí pokračuje a můj obličej už je krásně hnědý. Škoda jen, že tak nevypadá i zbytek mého těla. Ten je pořád zoufale bílí a asi ještě dlouho bude. Každopádně si toto skoro léto užívají nejen lidé, ale i kdejaká zvířena. Při procházce jsem dokonce objevila rochnícího se ptáčka. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Borůvková Borůvková | Web | 21. dubna 2011 v 20:11 | Reagovat

pěkné fotky :)

2 Niviat Niviat | Web | 22. dubna 2011 v 8:34 | Reagovat

[1]: Děkuji. =-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40