... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

11.4 - 17.4.2011

18. dubna 2011 v 20:02 | Niviat |  Život ve fotkách


Jelikož se stav mého času naprosto nemění, tak jsem se rozhodla pár dní projektu 365 dní spojit pouze do jednoho komplexního článku, který bude obsahovat vše, jako články samostatné. Takže rozhodně o nic nepřijdete a navíc to vše máte (a mám) po kupě.


Den třicátý osmý - 11. 4. 2011
Tento den pro mě znamenal sáhodlouhé toulky po úřadech a zařizování hodné člověka, který má více páru rukou, nohou a při některých příležitostech i hlav. Toto vytrvalé a neúnavné tempo mě provedlo snad všemi kouty středu města a tak jsem vám pro potěchu oka zvěčnila další sochařsky počin zdobící naše město. Jedná se o Edisonovi žárovky od brněnského sochaře Tomáše Medka, které zdobí Malinovského náměstí na počest výročí vynálezcovi návštěvy v Brně.
Den třicátý devátý - 12. 4. 2011
Nad Brnem táhnou mraky, sebrala jsem se a táhla taky... do své oblíbené hospůdky. Při cestě zpátky jsem na Osové zachytila peklo na nebi... zrovna zapadalo slunce a spolu s dešťovými mraky způsobovalo na nebi krásnou scenérii. Bohužel než jsem vystoupila z trolejbusu některé z nejhezčích mraků se mi schovaly za paneláky. Fotografova smůla...
Den čtyřicátý - 13. 4. 2011
Šťastný to den pro mě! U jedné nejmenované mobilní společnosti v ČR mám už dva roky internet na cesty. Co si budeme povídat, věc je to parádní ale... Do dnešní doby jsem platila velmi vysoký účet, abych si mohla tohoto luxusu užívat a měla i slušnou rychlost. Jenže dnes se vše změnilo, vypršela mi smlouva a při jejím prodloužení se mi dostalo více než poloviční slevy a dostala jsem i nový, rychlejší modem. To, že u linuxu vše nejde hned se ukázalo opět být pravdivým tvrzením. Jaké to ale pro mě bylo překvapení, když jsem zjistila, že neexistuje nikde (a to ani v angličtině) pořádný návod. Nu což, musela jsem si pomoci sama. Jak jsem se s tím poprala budete moci posoudit v mnou vytvořeném návodu, který se tu brzo objeví.


Den čtyřicátý první - 14. 4. 2011
Poslední dobou se mi hlavou honí toliko myšlenek, že mám někdy pocit připomínající brzkou detonaci. Jelikož vás tady tím rozhodně nechci obtěžovat a vše se také zveřejnit nedá, rozhodla jsem se vrátit ke svému starému papírovému deníku. Někdo by si možná mohl myslet, že deníky si píšou jen puberťačky, ale proč by si dospělý člověk nemohl takto třídit své myšlenky. Možná by se někteří odpůrci i divili. Proto jsem zašla do papírnictví a zakoupila jeden čtverečkovaný sešit a směle do toho...


Den čtyřicátý druhý - 15. 4. 2011
Čekal mě další krásný víkend v lůnu přírody. Hned po příjezdu jsme také objevili obávaného místního predátora, před kterým každá živá duše utíká. Jak vidno na fotografii, jedné kořisti se přece jen nepodařilo dostat do bezpečí, byla polapena a zpackována.


Den čtyřicátý třetí - 16. 4. 2011
Sobota se ukázala být krásným dnem. Slunce svítilo a dokonce už po ránu bylo člověku teplo venku jen v mikině. Kolektivním úsilím jsme zavedli novou skalku, která jen čeká na to, až se rozroste a zpříjemní nám pohled na současné menhirové pohřebiště. Odpoledne nastal čas na zdravotní procházku po lese, kterým vedou nesčetné krásné lesní cesty. A že všechny cesty vedou do Říma? Kde že, tato cesta vede ke krásně hořícímu krbu a těm, co má člověk rád.
Den čtyřicátý čtvrtý - 17. 4. 2011
Nastal opět konec týdne a den odjezdu. Jistě nejsem jediná, která by měla nejraději víkend pořád, bohužel nedá se svítit. Každopádně krásnou cestu mi popřála kdejaká flóra a na Velikonoce jí tu bude ještě mnohem víc. A jak krásně kvete.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40