... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

Masters of Rock 2011 - Den čtvrtý

27. července 2011 v 9:11 | Niviat |  Reportáže
A máme tu poslední den reportu z devátého ročníku Masters of Rock. Doufám, že jste si početli co nejlépe.

Den čtvrtý - neděle 17. 7. 2011

Nastal poslední den Vizovického maratonu! Člověk se ani nenadál a už ho od konce dělilo jen pár kapel, načež se všichni rozprchnou do svých měst a zbudou jen vzpomínky.

K probuzení nám zahrála česko - ruská kapela z Prahy, Dymytry. Jejich psy - core podpořený děsivým vzhledem masek predátorů od Národního divadla, se od loňska zvládl posunout z malého pódia na velkou stage a ještě i v tuto ranní hodinu přilákat spoustu fanoušků. Davu dokonce nijak viditelně nevadilo, když je zpěvák několikrát nazval sračkami. I když podle mého soudu toto označení zní o něco hůře než tradičně všemi propírané fuck. Ale proti gustu… Možná stojí za to podotknout, že za rok 2010 tato parta opravdu urazila dlouhou cestu. Vydala úspěšné album Neser! a vyhrála soutěž Wacken Metal Battle a zahrála na světoznámém festivalu v německém Wackenu.


Vedro a dlouhé trvání festivalu ničilo nejednoho účastníka proto jsem doslova zazdila vystoupení českých Törr a švédských Steelwing. Na sluníčko jsem se odvážila až při dánských melodic death metalových Mercenary, kteří občas do své hudby zamíchají prvky power metalu (v dřívější době můžeme najít i prvky thrash metalu). Tento mix rozhodně přidává vystoupení na živosti a dynamice. Ovšem kruté sluneční paprsky si i zde vybrali daň v podobě mnohem menšího hloučku posluchačů.

Pokračování na FOBII!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40