... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

Masters of Rock 2011 - Den první

22. července 2011 v 8:32 | Niviat |  Reportáže
Jak ještě mnozí z vás nevědí, zúčastnila jsem se již devátého ročníku tohoto kultovního festivalu a zde vám přináším svůj report, který je na stránkách Fobie doplněn o názory Tomáše. Během dalších dnů se tu objeví ostatní tři chybějící dny.

Masters of Rock 2011

Smělá jízda festivalu Masters of Rock pokračuje a to již devátý rok. Každý předešlý ročník byl nezapomenutelným a díky letošním kapelám se ani tentokrát na úžasné atmosféře nic nemění.

Přetížené vlakové spoje, narvané vagony, přetékající lokálky a nesnesitelné vedro, lijáky... ano i to je tento hudební svátek. Každý rok se do malého městečka nedaleko Zlína sjede až na pětadvacet tisíc hudby chtivých příslušníků rock metalové komunity. A opravdu je se na co těšit.


Pro spoustu návštěvníků začíná dobrodružství již nějaký ten den dopředu. Ani já nebyla výjimkou a jako již tradičně vyrazila ve středu dopoledne a zhruba za dvě a půl hodiny poprvé vdechla Vizovický vzduch. Kempy se pomalu plnily a přibývalo ohraničených míst, která bránila ty nejlepší místa na stany. Už i takto brzo byl zabrán snad veškerý přirozený stín vytvářený stromy a tak nám nezbylo, než se ukrýt do prostoru louky, které se mezi některými častějšími hudebními maniaky přezdívá "bažina". Pokud zaprší, tak je hned jasné, jak tato přezdívka vznikla. Po nezvykle krátkém čase stany stojí a je čas na první návštěvu městečka...

Jako tradiční účastníky nás to táhne do místního Sklípku, kde však tentokrát nevydržíme příliš dlouho, kvůli vnitřním devatenácti stupňům. Po chvíli to vzdáme a vracíme se ke stanu, kde strávíme zbytek dne rozebíráním letošních kapel. V noci se kupodivu docela slušně vyspíme a je to tady!

Pokračování na FOBIAZINE!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40