... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

Životní překvapení

23. července 2011 v 17:46 | Niviat |  Deník
Určitě to všichni znáte. Máte sen, který pro vás znamená vše a snažíte se jít za ním, co vám jen síly stačí. Někdy jste potom úspěšní a naopak někdy se vám sen zhroutí a vy víte, že už se to nikdy neuskuteční podle vašich představ.

I já měla takový sen. Chtěla jsem psát pro hudební server o koncertech, cédéčkách, dělat rozhovory s kapelami... Snila jsem o tom už od druháku na střední a pořád ne a ne se mi něco zdařit. Začal jsem si proto na vlastní pěst jen tak psát zážitky z akcí, které jsem navštívila a dávala si je na osobní blog. Bohužel se to nesetkalo s přílišným obdivem a to asi také z toho důvodu, že jsem nepsala zrovna o hudbě pro masy.


Posléze jsem se dostala jako redaktorka do znovu vznikajících xichtů.cz a napsala pro ně pár článků, které si také můžete přečíst ZDE. Bohužel tato kariéra netrvala nějak přehnaně dlouho, jelikož majitel naprosto nezvládal organizační věci a podobně. Nakonec se xichty.cz vrátili opět do původního stavu a já byla zase na začátku.

Opravdu jsem to vzdala a začala opět dávat sem tam článek na blog. V mém případě ale opravdu nevyšlo slunce jen jednou, dostala jsem nabídku psát pro Abyss zine. Jenže bylo zrovna zkouškové a já opravdu nezvládala nic psát, takže nakonec příležitost v podstatě protekla mezi prsty, ale škola pro mě byla přednější.

A když vyšlo slunce po třetí... Díky bandzonu ve spojení s mým blogem jsem byla oslovena FOBIÍ, abych pro ně psala. Tuto příležitost jsem si už opravdu nenechala ujít a hladově po ní skočila. A zatím to vypadá, že do třetice je to opravdu vždy to nejlepší.

Z toho pro mě plyne, že by se člověk opravdu vzdávat neměl, i když to pro něj vypadá už ztracené. Jen díky píli a úsilí si teď mohu říct, že jsem členem týmu Fobia zinu. Takže nepolevujte a přeji vám, ať se vaše největší sny jednou splní.

Vaše Niviat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40