... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

Drby z vrby, aneb co je nového

7. srpna 2011 v 18:06 | Niviat |  Deník
Prázdniny se pomalu přehouply do měsíce srpna, venku to pořád vypadá vcelku nevalně, po většinu času... a mě se blíží další hřebíček do rakve. Týden jsem si teď užívala na Vysočině, která se pro mě stala balzámem na duši a dovolila mi na chvíli ulevit od městského shonu a všelijakých dalších hrůzností velkoměsta. Jenže než jsem se nadála, byl tu poslední den mého pobytu a pak už zbudou jen vzpomínky a relaxační víkendy. Zase budu usínat v paneláku a čerstvý vzduch nahradí smog a šeď a aby toho nebylo málo, poslední den mi tam propršel. Takže naposledy přeji "Lišky, dobrou noc!" =-))Ale teď k novinkám... Někteří z vás možná zaznamenali, že jsem se stala součástí redakce Fobia zine, kde mi také tento týden vyšla moje první recenze na CD pražských UNBORN - Six Ways of Suffering. Tuto recenzi jste si měli možnost přečíst již ZDE!, na stránkách webzinu je však malinko doplněná a obohacena o druhý názor a to ZDE!. Řekněme, že já z toho vycházím jako ta hrozně hodná, ale proč bych nebyla, když se mi ta placka opravdu líbí?

Jakmile dojedu domů, čeká mě nejspíše docela akční týden, do kterého vměstnám další dvě recenze na cd, která jsem obdržela od pana šéfredaktora. Měla jsem je v plánu zrecenzovat už dříve, ale čas tomu chtěl, aby se to nepovedlo.

Už to vypadalo, že se mi podaří dohnat svůj plán na LETNÍ ČTENÍ, ale to bych nebyla já, aby se to zase nezačalo hroutit. =-))) Čas však ještě nějaký mám, takže nebudu házet flintu do žita a udělám si nějaký ryze čtecí den.

Jinak jak jsem se již v úvodu zmínila, budu mít narozeniny a tak jsem si vyhrála po grafické stránce s pozvánkou pro pár mých nejbližších. Co na ni říkáte vy?

Užívejte prázdniny dokud to jde, čtěte, sportujte, hrajte si, nezlobte... =-D

Vaše Niviat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rimmon Rimmon | E-mail | 1. července 2012 v 21:01 | Reagovat

Pěkná pozvánka, jen škoda, že jsem tehdy nemohl přijít..:("fňuk"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40