... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

Drby z vrby, aneb co se děje...

13. října 2011 v 15:17 | Niviat |  Články
A máme tu říjen, krásné počasí vystřídalo to sychravé a nastal čas, když většinou i ve volném čase dlíme doma u knih, počítačů a podobných domácích aktivit. Tento přesun se týká také mě a není to jedinná novinka dnešních dní...Zásadním zlomem mého života, který mi teď naplňuje veškerý volný čas, je moje redaktorství v metalovém zinu Fobia. Lítám po koncertech, které mám akreditované a sepisuji pokud možno nějak kvalitní články. Je pro mě velkou motivací a radostí vidět na svou tvorbu alespoň nějaké ty ohlasy.

Dosud vyšlo:

Ve čtení knih se také posouvám zdárně dále... Zatím se mé letošní statistiky zastavili na nádherném čísle a to 32 přečtených knih v tomto roce. Útočím tak na svůj dosavadní životní rekord a to je 35 knih za rok. Je vcelku podivné, že čím méně času mám, tím více se mi daří číst. Jelikož potřebuji po většině svých aktivit nějaký relax a únik od reality. Seznam knih co mám doma vypovídá, že se směle pročtu i do roku 2012. :-)))

Chystám se číst:
1. A. Sapkowski - Zaklínač iV.: Čas opovržení
2. T. Pratchett - Poslední hrdina
3. A. Tchaikovsky - Impérium zelené a zlaté
4. T. Pratchett - Zaslaná pošta
5. P. Watts - Slepozrakost
6. T. Pratchett - Podivný regiment
7. T. Harris - Mlčení jehňátek
8. T. Pratchett a J. Simpsonová - Folklor Zeměplochy


Další takovou perličkou na závěr bude... Někteří z vás možná již stihli zjistit, že jsem poněkud gothic. Sice akcí, které by byly převážně pro podobně zaměřené lidi, je hrozně málo, ale najdou se. Přes svého kamaráda jsem se dozvěděla o Black Cat Party, která měla již druhé pkračování. Na tomto ročníku vystoupili Kifoth (EBM), Minority Sound (Industrial metal) a Phosgene Girls (Electro Gothic Rock) o následnou after party se postaral DJ Ice Doll. Ač se nedostavilo příliš lidí, akce to byla skvělá a ti co se nezúčastnili mohli jen litovat. Večírkem se táhla příjemná atmosféra za kterou hlavně mohli účastníci, milí, sympatiční a hlavně inteligentní gothici a gothičky. Já sama za sebe se rozhodně těším na příští ročník... Doufám, že se překoná nepřízeň osudu a Black Cat Party vol. 3 se uskuteční. Pokud chcete tuto akci podpořit, není nic jednoduššího, než se přidat do Klub Black Cat Party!


Takto vypadala na Black Cat Party moje maličkost...

Také jsem zvládla odhlasovat spolu s padesáti dalšími zbytek kategorií v Břitvě. Když se daří, tak se daří. :-) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 undead Trent undead Trent | E-mail | Web | 18. října 2011 v 9:17 | Reagovat

tééda! ponejpr k fotografii:
oči jak dvě arekiba a pavlovův reflex ( vysvětlivky: arekibo je největší radioteleskop na světě. a je fakt obrovskej. a pavlovův reflex je narážka na jeden díl Comebacku, konkrétně ten s tanečníma ).
v překladu do nějakého normálnějšího jazyka: "wau! to je teda vážně něco!" :-D

teda, jediné dva koncerty, na kerých sem v poslední době byl, byly Fajnfest v Ostravě, kam sem jel na Wishlisty a v sobotu v Opavě, kde hráli jenom Wishlist. :-D přičemž na fajnfestu udělal ten uvaděč pěknej trapas ( ze kerého sme si my, nejvěrnější fanoušci Wishlistů, dělali srandu ještě dlouho poté.. ) - místo kapely Wishlist uvedl kapelu Fishlist. a pak z nich udělal, počkat, jak přesně to bylo, "metalovou šlehačku z opavy". :D

nevím, já knihy nikdy moc nepočítal. ale v nejsvětlejších dobách to mohlo být i přes 35. teď je to mnohem míň..

no, na tý akci "Black Cat Party" bych asi působil jako pěst na oko. finance žádné, šatník dosti civilní. jediné, co by to zachraňovalo, by byl můj kabát. :-D nehledě na to, že mi žádná z těch kapel nic neříká. holt si nestíhám rozšiřovat hudební znalosti tak rychle, jak bych si přál. ale tak třeba se hecnu, do přištího roku něco naposlouchám, zkusím sehnat brigádu => doplnit šatník a třeba si pak udělám radost touhle zdá se velmi zajímavou akcí. 8)

no nic, měj se co nejlíp. :)

pé es - nemáš echo o nějaký zajímavý hudební akci v okolí opavy, případně ostravy?

2 Niviat Niviat | 18. října 2011 v 14:30 | Reagovat

[1]: Díky za chválu. =-))) Někteří pořadetelé a uvaděči kolikrát udělají ve všem zmatek, ale člověk se alespoň zasměje. =-D Rozšiřování hudebních znalostí je kolikrát běh na dlouhou trať. Člověk si myslí, kolik toho nezná a pak zjistí, že neví ani o třetině kapel. =-))

Jinak Black Cat byl vážně skvělá akce, volume 3  bude 11. února 2012. =-) No echo nemám, já sleduji jen koncerty v Brně většinou. =-)

3 undead Trent undead Trent | Web | 18. října 2011 v 17:10 | Reagovat

když Brno je pro mě trochu z ruky, že? :-D ale nevadí.. 8)

nemáš zač, já se umím ozvat, když to někumu sekne . zvlášť v takovéhle míře. 8-)

no dobře, ale udělat ze seznamu přání seznam ryb? :-D :D ale máš recht, dělali sme si z kapely srandu po zbytek akce.. :-D

no, já právě vím, že toho neznám opravdu hóóóódně.. :-D to je mi známo už dlouho. ale rozšiřuje se složitě a zdlouhavě, když si v jednu chvíli stáhneš takových pět, šest alb Two Steps from Hell, posloucháš, pak Dresden Dolls ( potažmo i jednu Amandu Palmer ), posloucháš, pak se vrátíš k starším věcem ( myšleno dobou, po kterou znáš ), například Evanescence, někdy mezitím stáhneš dikografii Elis ( mimochodem, doteď sem se nedokopal / nedostal k tomu pořádně si to všechno poslechnout ), do toho Vivaldi, pak zas něco jinýho.. teď zrovna aktuálně sem si stáhl několik alb Theatre of Tragedy a cestou do Ostravy sem měl co poslouchat ( zatím spokojenost ). etc, etc, etc.. :-D

11. únor? hm, trochu moc za rohem, to bych nejspíš musel jít v riflích, svetru, kabátu a černých kožených polobotkách ( sou to polobotky? nevím, nevyznám se v botách.. teda aspoň v těch "civilních".. :-D ) s prošoupanýma patama.. :D a to nemluvím o tom, že názvy kapel mi nebudou nic říkat až do okamžiku, kdy začnou hrát.. :D nicméně, nasadilas mi brouka ( naštěstí ne arachnidského.. :-D ) do hlavy, ta akce mě začíná zajímat víc a víc a víc.. 8) kdo ví, třeba se tam potkáme. :-D

4 undead Trent undead Trent | Web | 18. října 2011 v 17:14 | Reagovat

mimochodem, právě sem zjistil, že sem mezi "blogy, které se snažíš pravidelně navštěvovat". neskutečně potěšilo. neodpustil sem si dokonce ani ono známé "ííp!" :-D to abych po měsíci zas něco napsal, tyjo.. :D měl bych. aspoň napsat něco k panu Bellovi. nebo další den z dovolené Jeveliny. a nebo aspoň pseudodeníkový zápis ( což je nejpravděpodobnější.. 8) )..

5 Niviat Niviat | 19. října 2011 v 19:39 | Reagovat

[3]: Tak nějaký seznam ryb taky existuje, jen ta kapela to jaksi není. =-))) Taky se hodně opakuji v tom co poslouchám, ale ono to asi ani jinak nejde, když si člověk něco zamiluje. =-)

Pro mě je jedenáctý únor poměrně dost daleko, ale mám ten večer ve svém diáři rezervovaný. =-)

Jen pěkně piš, ať mám co číst. =-)

6 undead Trent undead Trent | E-mail | Web | 20. října 2011 v 8:46 | Reagovat

no už sem napsal. 8) deníkovej zápis. na tři wordovský stránky. :D tak sem to aspoň proložil třemi vedoklipy z jutubka. :-D

pé es - už tak půl hodiny se snažím najít jednu píničku od ASP, ale furt se nemůžu trefit.. :-D te je tak, když si někdo nezvládá zapamatovat německý názvy písniček. :-D ale i tak si moc nestěžuju.. 8)

7 undead Trent undead Trent | E-mail | Web | 20. října 2011 v 8:53 | Reagovat

ha! nakonec sem našel. 8) takže se zas můžu vrátit k ToT. :-D

8 Niviat Niviat | 20. října 2011 v 11:33 | Reagovat

[6]: Jak budu mít čas, tak si počtu. =-) To jsem ráda, že bylo hledání úspěšné. =-))

9 LloydLatasha35 LloydLatasha35 | E-mail | Web | 4. ledna 2012 v 17:36 | Reagovat

Set your life time more easy get the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/credit-loans">credit loans</a> and everything you want.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40