... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

Krásný rok 2012

31. prosince 2011 v 15:22 | Niviat |  O blogu

Rok 2011 nám pomalu dává sbohem a svěřuje nás do náruče roku nového a děsivým číslem 2012. Ale teď se rozhodně nebudeme zaobírat teoriemi o tom, že nám možná zbývá necelý rok života...

Přeji Vám všem krásné oslavy bez následků, jako je kocovina a popáleniny či horší věci od zábavné pyrotechniky, a do Nového roku hodně štěstí, zdraví, lásky a životních úspěchů. Doufám, že do příštího života tohoto blogu přibude nějaký ten čtenář a Vám pravidelným se budou články nadále líbit. =-)

Jak tak ten rok zmizel, nastal čas na nějaké ty nudné životní bilance, ale já se rozhodla sestavit je i na základě života tohoto blogu, takže jdeme na to...V únoru letošního roku byl tento blog založen, od té doby bylo publikováno 180 článků ze všech možných rubrik, které shlédlo pro mě neuvěřitelných 4642 návštěvníků. A těch komentářů, které jsem nečekala... Díky Vám!

Ke článkům týdne jsem se sice častokrát nedostala, přesto i těch zde pár najdete:


Také jsem se zůčastnila hned čtyř čtenářských výzev, při kterých jsem zvládla přečíst 40 knih:


Velkým pokrokem se pak stalo přijetí do dvou blogerských klubů, první v pořadí byla Autorská tlupa a následně druhý Klub snílků. Obě tyto události mi udělaly nesmírnou radost.

Ale teď k mé úplně největší životní radosti... Díky blogu jsem se dostala na místo redaktorky webzinu Fobie! První článek mi vyšel dne 22. 7. 2011...

Dvounázorové reportáže:
Masters of Rock - den čtvrtý - všechny čtyři dny za spolupráce s kolegou Tomášem
Waiting for the Winter vol. 4 - za spolupráce kolegy Davea

Díky Vám to byly opravdu hodně povedené články.

Recenze:

Reportáže:

Reportáže předcházející Fobii:

Na závěr bych ještě ráda poděkovala svým spřáteleným blogům a to jmenovitě Dragitě, Temnářce, Davidovi, Prediemu, Melaficent a Skyllar za propagaci mých grafomanských počinů. A také děkuji undead Trentovi a Irwainu Nornossovi za jejich neutuchající smršť komentářů, bez které by to prostě nešlo.

Úplně největší poděkování však patří mému skvělému kamarádovi Filipovi, který vždy s radostí jako první čte mé reportáže a kupodivu mě za ně ještě nikdy neodsoudil do horoucích pekel. =-)))

Omlouvám se, pokud jsem náhodou někoho opomenula, nebylo to mým úmyslem. Takže krásných pár hodin do konce roku přeji a v tom dalším se tu opět potkáme v plné síle. Koncertní sezóna totiž ani zdaleka nekončí, knih je neskutečně mnoho a Hollywood nezkrachoval. =-)))

Šťastný Nový rok 2012 přeje Niviat!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Irwain Nornossa Irwain Nornossa | E-mail | Web | 1. ledna 2012 v 23:30 | Reagovat

Oh! Ani nevíš, jak jsem dojat! Svoje jméno bych při děkovném proslovu nečekal…vlastně od nikoho, a hle, tady je, rovnou jako link.
Gratuluji ke všem úspěchům, hlavně to redaktorství udělalo velký dojem. :-)
Hezký rok, a celý, ne jen naprostou většinu, a hezký proto, že nebude poslední. Btw, v roce 2013 začíná doba digitální. :-)

2 Niviat Niviat | Web | 2. ledna 2012 v 10:16 | Reagovat

[1]: Nemáš vůbec zač, když mi tu opravdu smysluplně komentuješ spoustu článků. =-)) Už jsem na tu digi dobu zvědavá. =-)

3 Irwain Nornossa Irwain Nornossa | E-mail | Web | 2. ledna 2012 v 15:04 | Reagovat

[2]: Ale i tak, tohle nikdo nikdy neudělal.
A hezky jsi mě nadchla pro další komentování. A obnovení průkazky do knihovny.
Ono to bude prakticky stejný, jako teď. Budovy se zázračně neopraví, nepřijde žádný věděcký průlom, nic extra. Ale časem budou pixely menší, než nejmenší věc, co okem můžeš vidět, výpočetní výkon vzroste obrovsky a počítačová grafika bude zase o hodně lepší… Všechno ale postupně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40