... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

DARK VALENTINE PARTY 4, 18. 2. 2012, Brno - Fléda

23. února 2012 v 9:32 | Niviat |  Reportáže
Temná srdce opět naplnila prostory brněnské Flédy při již čtvrtém ročníku Dark Valentine Party, který se konal 18. 2. Temnoakce vám tentokrát z peněženek vybrala 150,- v předprodeji a 180,- korun na místě, což jen podpořilo příliv hudby chtivých návštěvníků.

Misty Ways

Zvon odbíjí šestou hodinu večerní, klub se pomalu plní a kdesi v dáli duní bubny, první kapela pozvolna zvučí… Dnešní večer rozpálila kapela THE YOURS z Vlašimi svým symphonic metalem (metal - classical music). Hlouček lidí pod pódiem si mohl vychutnat melodickou jízdu, která byla ovšem značně zkažena nazvučením, kdy z počátku nebyl mužský vokál vůbec slyšet a z ladného ženského zpěvu zněly jen výšky, textu nebylo rozumět vůbec. Avšak i přesto jsem byla mile překvapena a kolébala se s jedinci ve víru hudby až do samého konce.

Chorál zní z hlubin v intru brněnských gothic rockových STOKER pod vedením Roba Paterliniho. Za zvuků první skladby se utvořil dav a konečně se počalo hlasitě podporovat skupinu, která to opravdu vzala od podlahy. V playlistu nemohla chybět skladba Bite!, na niž se tradičně strhla největší vřava a stejně tak démonicky poetická The Voices obohacená ve vokálu growlem. Po návratu klávesáka Pavla se mi ovšem nejvíc líbí The Future Below a to hlavně díky zakončení klávesovým sólem. Díky loňskému úspěchu nechyběla ani cover verze Bad Things od Jace Everetta, pro všechny zamilované a roztoužené, ze soundtracku k seriálu True Blood (Pravá krev). Poslední kytarové riffy zazněly a ztratily se v potlesku fanoušků…


Pokračování !ZDE!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40