... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

DEN 2: Neoblíbená kniha

25. května 2012 v 19:44 | Niviat |  30 Day Book Challenge
L. J. SMITH - Upíří deníky: Souboj

Souboj

Elena brzy zjistí, že existuje ještě mnohem větší nebezpečí než zamilovat se do upíra - a to být předmětem touhy upírů dvou. Zatímco Stefan i nadále bojuje s instinktivní žízní po její krvi, Damon setrvává ve své snaze získat si Elenino srdce. A Elenu přitom čeká ještě mnohem těžší zkouška: aby zachránila jednoho ze svých nesmrtelných ctitelů, sama bude muset riskovat svoji smrtelnost...Jak to napsat a neurazit všechny fanoušky této knižní série? Těžký oříšek... Začala jsem se koukat na stejnojmenný seriál, který mě nesmírně zaujal atmosférou a i když je poněkud opakující se, nějak mě zatím neznudilo usilování všech o Elenin život. Z toho také vznikl ten spásný nápad přečíst si knihy.

Zatím jsem se prokousala třemi a rozhodla se zbytek dát na nějaký ten čas k ledu. Když jsem přemýšlela nad nejméně oblíbenou knihou, bylo jich ve hře za celý můj čtenářský život nesčetně. Tuto knihu jsem zvolila proto, že jako jedna z mála mi nedala asi ani ten smotek promáčeného kapesníčku. Možná jsem už na takovéto upíří romance stará a nebo mé srdce vyhasíná díky dnešní moderní době a jejímu pohledu na lásku a vztahy mezi lidmi.

(Zdroj: Obrázek a anotace z: http://www.databazeknih.cz/)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Livien Livien | Web | 29. května 2012 v 19:11 | Reagovat

Řeknu to asi takle - miluju seriál! Vážně jo. Ale knížka je neskutečnej kýč uplácanej ze všech světových klišé.

2 Niviat Niviat | Web | 30. května 2012 v 8:54 | Reagovat

[1]: Seriál já taky hodně ráda, až mě štve, že na další díly musím čekat do září. Jsem ráda, že se mnou někdo sdílí názor. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40