... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

Život (s Fobií) plyne dál...

15. května 2012 v 19:54 | Niviat |  Články
Život si pozvolna razí dál tu svoji proklatou cestičku závějemi problémů, ale také radostí a všemožných podivností. Pravidelní návštěvníci (pokud nějací jsou) si mohli povšimnout, že na blog poslední dobou přibývaly jen články o přečtených knihách a reporty z koncertů. Veškerá další aktivita se odehrávala v mém reálném životě, který se mi tu nechtělo pitvat a otravovat vás nedůležitostmi. Volného času se všemi koncertními akcemi a mým velkým koníčkem (knihami) mi moc nezbývá, jsou tu však momenty, na které snad mohu být nanejvýše pyšná.Moje drahá, milovaná Fobie, domov všech metalových hudebních nadšenců a moje redaktorské působiště... Jeden z hlavních důvodů, proč tu píšu tak málo. Od doby, co jsem se stala plnohodnotnou redaktorkou, tak podporou tohoto zinu a metalovou hudbou žiji víc než před tím.

Jako jedna z mála slečen pohybující se mezi tímto druhem pisálků nemám vždy na růžích ustláno, útěchou mi může být jen to, že většinou poměrně mile překvapím a zatím si nikdo nestěžoval. Má spanilá? jízda proto pokračuje dál.

Za letošek z mého pera vyšlo zatím osm reportů, měla jsem to štěstí, že vše byly vesměs kvalitní akce a články se psaly sami. Zde můžete nahlédnout do mé redaktorské kuchařky.

V rámci představení redaktorské smetánky v současné době vychází každý týden odpověď na jednu otázku položenou šéfredaktorem.
Otázek bylo celkem deset, takže je ještě na co se těšit. Nejbližší akcí z které bude další report je Gothic Jarmark v Brně, který bude jistě velkým zážitkem. A tento blog doufám ještě dlouho neumře a dalších článků se jistě dočkáte...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hillock Hillock | 16. května 2012 v 22:05 | Reagovat

Tak přeji hodně sil, ať to všechno zvládáš a gratuluji.
Ale bacha na fóry o stařících z Iron Maiden 8-) nebo ti bude promluveno do duše, nebo alespoň do pneumatiky. :-D

2 Niviat Niviat | Web | 17. května 2012 v 9:09 | Reagovat

[1]: Děkuji. :-) Já fóry o Iron Maiden nevypouštím, protože je ani neposlouchám. :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40