... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

Narozeniny ve znamení knih

14. srpna 2012 v 14:01 | Niviat |  Články
Měsíc s měsícem se sešel a já opět slavila den svého zrození, který se odehrál už před dvaceti čtyřmi lety. To to ale uteklo!Na tváři přibylo mi pár mimických vrásek od neustálého smíchu, vlasy porostly o nějaký ten kus, změnila se adresa, přítel... Vypadá to na pěkné zemětřesení v mém životě, které však přineslo štěstí a já jsem za něj ráda. Nevím, jestli je vhodné v mém věku bujaře oslavovat, ale měla bych si zbytek mládí užít do sytosti. Neustále totiž přibývá dotazů na svatbu a děti, které tu budou co nevidět, protože čas běží nějak podezřele rychle.

Letošní narozeniny byly opravdu krásné a to po všech stránkách. Největší radost mi tradičně udělala oslava s přáteli, která je však těžce stíhána nákladem knih, které jsem obdržela. Od nejúžasnějšího táty do knihovny přibyly hned tři kusy - Bouře mečů, Hostina pro vrány a Tanec s draky od G. R. R. Martina, přítel přidal - Vyhlídka na věčnost od J. Kulhánka a Nezbytné věci od S. Kinga. Posledním darem byla poukázka do knihkupectví od kamaráda a kamarádky za něž jsem si vybrala Pytel kostí od S. Kinga (a že to byla těžká volba).

A teď už jen to vše přečíst a radovat se z toho, že tu ještě pořád po tom světě běhám, i když už mi táhne na čtvrt století. :-))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aynarra Tulrgar Aynarra Tulrgar | Web | 14. srpna 2012 v 17:37 | Reagovat

Tak všechno nejlepší :) Pěkný náklad knížek. Upřímně ti je závidím. Hezky si počti a užívej mládí :)

2 Niviat Niviat | Web | 14. srpna 2012 v 18:42 | Reagovat

[1]: Děkuji ti mockrát. :-) To je snad poprvé v životě kdy jsem, naráz díky čtyřem skvělým lidem, dostala tolik knih. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40