... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

Kecy v kleci nebo tak nějak

4. září 2012 v 19:36 | Niviat |  Deník
Září? Štípněte mě někdo, protože tomu jde těžko uvěřit!

Až dnes při cestě na kontrolu k lékaři mi došlo, že už je září a všude zase spousta dětí a studentů. MHD opět praská ve švech a to tu ani nejsou vysokoškoláci. Srpen mi díky vleklé nemoci utekl sice pomalu, ale o to tíživěji mi bylo, když jsem ve slunečné dny nemohla ven a trávila je jen s knihami. Naštěstí čtecí munice mám kvanta a tak jsem se jí stejně nebyla schopná prokousat.

Ani moje pisatelská činnost nezažívala žně, dala jsem si od hudby takové menší prázdniny. Teď se k němu však směle vracím, protože světe div se, klubová koncertní sezóna je tu! Za chvilku se mi podařilo objevit spoustu kvalitně se tvářících akcí, na které bych mohla vyrazit a jejich kvalitu posoudit jako účastník či reportér. Na jejich soupis se tradičně můžete mrknou v menu pod hlavičkou "Chystám se", opravdu jich není málo.Doufám, že teď už mi zdraví dovolí více aktivit, než jen ležení a lelkování v posteli. Sice nejsem až tak akční, ale už mám z toho lenošení pomyslné pupínky na pozadí (Ti z vás málo slušnějších čtenářů: Chtěla jsem to napsat tak, jak si myslíte, ale nechci narušovat mravní výchovu mládeže. :-D).

Poslední novinkou v mém osobním životě je ozdravení mého vlasového porostu. Havraní vlas barvený chemickou barvou jsem nahradila takřka havraním vlasem barveným přírodní barvou Khadí a musím uznat, že to byl krok správným směrem. Pokud se k tomu dokopu, tak vám tu podrobně popíšu barvení a svoje bezprostřední pocity, když máte něco takové na hlavě už týden. :-)

Preferujete přírodní produkty a nebo jste stále v zajetí chemie?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sylvana Raven Sylvana Raven | Web | 6. září 2012 v 21:06 | Reagovat

No jo, už nám to začalo, a to ještě není to nejlepší.
Bohužel, stále v zajetí chemie. Ta plamenná červená mě k tomu pořád svádí... ;-)

2 Niviat Niviat | Web | 7. září 2012 v 8:40 | Reagovat

[1]: Já jsem ráda, že už jsem se školy zbavila... To chápu, plamennou červenou moc za pomoci henny neuděláš. :-) Mě by červená neslušela, takže to alespoň nemusím řešit. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40