... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

WAITING FOR THE WINTER vol. 5, 3. 11. 2012, Brno - Favál

10. listopadu 2012 v 10:48 | Niviat |  Reportáže
Dny se zkracují a tma dostává čím dál větší prostor pro své rejdy, pomalu se blíží čas zimních radovánek a sněhových kalamit... Temné duše však toto období oslavují svým tancem a zpěvem, kterým každoročně přivolávají Zimoděje, svrchovaného pána a vládce zimy. Prostor jim k tomu už popáté dala akce Waiting for the Winter pořádaná brněnskými Arch of Hell. O tom, že je mezi fanoušky tvrdé hudby vyhledávaná, svědčí tradičně dobrá návštěvnost... kdo by si taky nechal ujít tento jedinečný podzimní večer plný kvalitních kapel.

Neurotension

Dveře se pro všechny návštěvníky otevřely o půl šesté večer a samotný program začal něco málo po šesté, kdy sál nebyl ještě moc zaplněn. Rozhodně to nevadilo první kapele, brněnským NEUROTENSION, kteří večírek rozjeli ve velkém stylu. Chvíli jsem měla pocit, že slyším kapelu podobnou Cradle of Filth (díky začátku skladby Town of Freedom), který však záhy zmizel a já začala naplno vnímat. Jeden rok existence stačil na nahrání materiálu No way back a k rozběhnutí koncertní kariéry. I když byla občas cítit lehká nesourodost, byla jsem s jejich vystoupením spokojená a rozhodně budu očekávat jejich další pouť na poli hudebním spolu s rozrůstající se základnou fanoušků.Pokračování !ZDE!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ^_^ ^_^ | Web | 12. listopadu 2012 v 19:08 | Reagovat

ahojky. napadlo mě, jestli bys nechtěla přijít na mou opožděnou Halloweenskou párty na blogu? dyžtak dej prosím vědět tady do komentářů http://cinema-bizarre-are-stars.blog.cz/1211/halloween-party :) děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40