... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

25 je jen číslo!

13. srpna 2013 v 14:22 | Niviat |  Články
Dvacet pět, čtvrt století, nádoba na děti, kopa stárnoucího železa, krémy proti vráskám... Tohle všechno jsou strašáci, kteří mě letos úspěšně dohnali. Na svůj věk se necítím, tak tohle všechno házím do kytek a říkám: "Dvacet pět? Čert to vem!"

Já

Ne nadarmo se říká, že člověk je tak starý, jak se sám cítí. Už od dvaceti nějak nepociťuji rozdíl při vzrůstajícím věku, jen ten pohled do zrcadla mi občas ukáže, že čas plyne dál. Změnily se mi akorát priority, spoustu z nich jsem nikdy neřešila a některé jsem ani nechtěla, například děti. Postupem času a po několikeré výměně partnera mě i tohle dohnalo a já se pomalu přesunula k tomu, že chci být onou nádobou na děti, ale rozhodně ne hned.Za poslední rok se toho mnoho změnilo a musím konstatovat, že rozhodně v dobrém a konečně mi život směřuje k tomu správnému. Přestěhovala jsem se mimo město na vesnici a konečně objevila život, který není stresujícím už jen proto, že ho na vás přenáší všichni okolo. Zatím jsem nad míru spokojená.

Některé sny se mi podařilo splnit, některé stále čekají a podle mě nikdy není pozdě na to, aby se splnily. Takže s elánem do dalšího roku a vstříc 26! :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dragita Dragita | Web | 14. srpna 2013 v 12:26 | Reagovat

tak tak :-D člověk si představoval až mu bude pětadvacet jaký to bude rozdíl a ono nic :D jen ty priority jsou někde jinde :-D já už se také moc těším až se odstěhuji za město - už se mi to rýsuje. ;)

2 Niviat Niviat | Web | 14. srpna 2013 v 13:22 | Reagovat

[1]: Bydlení mimo město je podle mě super, ne každému ale sedne. I když myslím, že u tebe to problém nebude. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40