... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

Závěr Červnových Kočičích nocí + soutěž

2. července 2014 v 19:01 | Niviat |  Články
Červen utekl jako voda, spousta z vás si teď užívá prázdnin a konečně má čas se pořádně opřít do čtení a dohnat všechny resty. Do tohoto stádia jste se mnou, s Dragitou a Cathy mohli doplout na vlnách Kočičích nocí od B. Jiruškové. Na jednotlivých blozích se objevovaly střípky z prostředí kouzelného Darína, díky kterým jste si mohli udělat představu o tom, jestli by se vám v jeho tajemných uličkách líbilo. Pokud jste neváhali a začetli se spolu s námi, doufám, že jste byli trilogií nadšeni stejně jako já, která jsem ji opravdu zvládla přečíst celou a zamilovat si ji.

ČKN


Ke konci se vyskytlo pár zdravotních problémů a pár víl usnulo na vavřínech různých povinností, proto tento článek zveřejňuji až dnes, moje spolubojovnice by mě měly postupně následovat, pokud bude vanout ten správný vítr. Abyste však nepřišli o slíbené překvapení, musíme doufat, že se k vám alespoň jeden z článků dostane.

Za to, že jste četli články a společně s námi se kochali krásným poetickým jazykem, máme tu soutěž o knihy! Není nic jednoduššího, než kliknout na odkaz a vyplnit pár otázek. Většinu odpovědí najdete v námi zveřejněných článcích a anotacích, ale nějaký pátrací špek se tam nejspíš skrývá. Je přece léto, plné her a zábavy...


Odpovídat můžete ode dneška do 10. 7. včetně. :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40