... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

AFTERDARK FAIR 2014

26. září 2014 v 9:03 | Niviat |  Reportáže
Temné, romantické duše se smyslem pro eleganci a styl, si opět po roce daly dostaveníčko na brněnské Flédě, aby se kulturně obohatily a přivítaly pozvolna se blížící podzim. Ženská krása, umělecký program, pestrý výběr krásných věcí na stáncích, kdy při pohledu na ně nejedna peněženka uronila slzu a hlavně velmi rozsáhlý hudební set, to vše nabízel letošní ročník akce Afterdark Fair.

Desdemona

Při vstupu do klubu ve tři hodiny odpoledne, na mě dýchl všeobecný shon, při kterém se za vedení šikovných organizátorek dolaďovaly poslední detaily. Obložené stánky rozestavěné na nejrůznějších místech dávaly na odiv rukodělné výrobky, obrazy nebo například i korzety a další doplňky. Kvůli velmi brzkému začátku se prostory plnily velmi pozvolna a před příchozími ležel nekonečně dlouhý maraton zážitků.

První tóny dnešního večera patřily brněnským DÁLACH, kteří nás pozvolna a energicky zaplavili irskou hudbou. Hlavním tahounem je příjemný ženský vokál, který mě ihned zaujal hlavně přirozeností, nenásilností a krásnou barvou. Trochu jsem postrádala v živějších partech basovou linku, díky tomu nebyly skladby tak úderné. Pod pódiem se našla skupinka, která všem přítomným ukázala, jak správně se na takovouto hudbu tančí a doplnila tak příjemně celé vystoupení. Nejeden člověk si poskočil a zvedla se mu nálada na další body programu.


Po krátkém úvodním slově se na umělecké stagei realizovalo ČTENÍ PRO DVA od pana Šedého, s kterým mu pomáhaly dokonce i slečny z hloučku přihlížejících, moji maličkost nevyjímaje.


Pokračování !ZDE!.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40