... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

GLACIAL CROON vol. 4

7. ledna 2015 v 17:55 | Niviat |  Novinky

Občas je potřeba propagovat i nějakou akci a pak moje maličkost píše i takovéto věci. Můžete mě tam také potkat naživo. Takže...

GCM

Každou zimu se na Melodce rozjíždí indoorový metalový festival Glacial Croon. Nenechte si v sobotu 17. 1. 2015 ujít již jeho čtvrtý ročník opět nabitý kvalitními kapelami. Startuje se již v 18:30 a letos to bude vskutku hororový večírek.

Přivítáme brněnskou stálici na rockovém nebi GATE CRASHER, které domácím netřeba představovat. Mají za sebou tři desky, z nichž poslední nese název "Bitterfly", pravidelně vystupují na největších letních festivalech a vystupovali po boku českých a zahraničních hvězd, např. AEROSMITH, OZZYHO OSBOURNA, KORN a IRON MAIDEN.Za celým tímto večerem stojí organizačně brněnská gothic- rocková TEZAURA, která má za sebou vydání prvního CD "Unleash the Butterflies". Absolvovala tour nejen po Česku, ale zahrála si i v Rakousku, Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Za zmínku stojí koncerty po boku DOPE STARS Inc., DESDEMONA, PATHFINDER a KELLS.

Ze Slovenska pak na Melodku zavítají power/ speed metaloví ANTHOLOGY, kterým v loňském roce vyšlo album "The Prophecy" o jejíž zvuk se postaral Roland Grapow.

Symphonic metal z Bělotína přivezou PASSION OF HATE fungující od roku 2010. Kapela má za sebou koncertní vystoupení na festivalu Made of Metal a pilně pracuje na demu "Anchors & Clouds".

Ze středních Čech přijedou FALCAR se svým heavy metalem se symfonickými prvky, kteří mají za sebou nahrané demo "Massacre Demo" a vystoupení před THY SYMPHONY, ARTAIUS, VALLORCH, GUARDIANS OF TIME. Z domácích například po boku SEVEN a DYMYTRY.

VSTUPNÉ:
110 Kč - předprodej (bude oznámeno)
130 Kč - od 18:30 - 19:30

150 Kč - od 19:30 - 00:00

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40