... hudební a knižní blog.
Za tento rok přečteno knih:
31 z 40

WINTER METAL ATTACK 2015

8. ledna 2015 v 11:04 | Niviat |  Novinky
Další ze skvělých akcí, která se bude konat a na níž se budu vyskytovat. Opět mi bylo ctí sepsat tento info článek...

WMA

V sobotu 24. ledna 2015 vypukne již devátý ročník tradičního zimního metalového festivalu WINTER METAL ATTACK. Akci opět hostí klub Nová Chmelnice (dříve Exit Chmelnice), vstupné činí 150 Kč, otevření dveří klubu je naplánováno již na 16:00 a první kapela začíná v 17:00.

Na letošním ročníku naposledy zahrají pořádající pražští thrasheři UNBORN, fungující od roku 1996. Kapela se po mnoha probdělých nocích a vzájemných diskuzích rozhodla ukončit činnost, a to dost možná nadobro.Sestavu doplní také melodic-death metaloví SECRET OF DARKNESS z Varnsdorfu, kteří po vydání desky "(IN)Humanity" v roce 2011 představí zbrusu nové CD pod názvem "Neotericus Universum", které právě zde pokřtí!

Svůj legendární death metal přivezou TORTHARRY z Hronova. Kapela na hudební scéně působí již od roku 1991, za tu dobu stihla vydat 7 CD, několik kompilací, videoklipů a odehrát nesčetně koncertů jak v ČR, tak po mnoha zemích Evropy.

Opět se můžeme těšit na sympatické thrashery ZODIAC ASS z Německého Pasova, fungující již od roku 2001. I když svou hudbu definují jako thrash metal, nemá žádné hranice a můžeme v ní najít mnoho prvků z jiných žánrů.

Plnokrevný metal představí BEAST WITHIN THE SOUND z Prahy, kteří za sebou mají za dobu své existence vydání desky "Eternal Conflict".

Svým metalcorem se nám do hlavy vloudí NOISEBLEED z Prahy, kteří ohlásili před nedávnem pauzu, která naštěstí neměla dlouhého trvání a kapela se vrací na pódia v prapůvodní sestavě.

I tentokrát se můžeme těšit na grind-punkové šprýmaře HALALÍ z Prahy. Zrodili se roku 2003 a od té doby stihli natočit sedmnácti skladbové demo Na vědomost se dává! a CD Potěšení na Vaší straně.

Pro více informací a novinek navštivte Facebookový profil akce: http://facebook.com/wintermetalattack.

Informace:
Kdy - Sobota 24.1.2015 od 16:00
Kde - Rock Klub Nová Chmelnice - Official (dříve Exit Chmelnice) - Koněvova 2597/219
Jak se tam dostat - zastávka Chmelnice tramvají 1, 9, 58
Vstupné - 150,- Kč


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
___________________________________________________

Mnohokrát děkuji za návštěvu v mém černém doupěti!

Dlouhodobé projekty:

40